Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma valahogy ki tudódott hogy brony,ha úgy jobban tetszik pegasister vagyok (pegasister=sister+pegazus,Brony=Bro+Pony) ugye mivel én nem szégyellem ez ilyen dolgokat ezért nem tagadtam le és most mindenki engem szekál meg csesztet mit tegyek? válaszokat előre is köszönöm ^^

#My Little Pony #Brony #Pegasister #Frinedship is magic #My little pony : Friendship is Magic #P onies
2013. márc. 25. 19:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szerintem hagyd a francba őket ^^ Ennel tobbet nem tudok mondani xD

Brohoof /)

2013. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szard le őket :). Ne törődj a Haterekkel, nem érdemlik meg. /)
2013. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bezony! Ha látják, hogy úgy sem tudnak feldühíteni az előbb-utóbb a saját dühük lesz :D
2013. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2013. márc. 28. 15:33
 5/11 anonim válasza:

Én magam is pegasister vagyok,és nem titkolok,hanem még híresztelem is. Én ettől érzem jobban magam, a bronyk meg úgyis megértenek téged, és túlerőben vannak!

Egyébként magából az MLP-ből sokat lehet tanulni szóval előnye is rengeteg van. Ne azt lásd, hogy piszkálnak miatta, hanem hogy te szereted. Ez a lényeg!

*brohoof*

2013. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Háhh nem kell velük foglalkozni, csak olyan emberek bántanak emiatt akik nem értik még mi a jó ebbe a mesébe, namost vagy el tudod nekik magyarázni vagy nem kell velük foglalkozni, ennyi.


Örülj annak hogy te szereted és ismerj meg sok bronyt és pegasistert, szerezz pónis barátokat :D

2013. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm minden commentelőnek :D ^^
2013. ápr. 6. 16:37
 8/11 Gyula1222 ***** válasza:
Ancsy nem vagy egyedül ezzel a problémával
2013. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 robotboy6 válasza:
Én brony vagyok, titokban is akarom tartani ami egyelőre még sikerült, de szerintem ki fog tudódni. De ha valaki mégis megtudja és nem tetszik neki majd mondom: Megszoksz vagy megszöksz! Fogadjanak el úgy ahogy vagyok, ha nem fogadnak el akkor igazán nem is voltak barátaid/törődtek veled stb. tehát HA kitudódik ezt az elvet használom majd.
2013. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

ez aranyos meg minden csak azért akiket ez nem foglalkoztat és inkább idegesít vagy zavar azok előtt nem kell erőltetni.

megértőbb szimpatizáló társaságban nyugodtan nyihogjatok ugráljatok vagy mit szoktatok csinálni, de tartsátok tiszteletben az ellenkező véleményeket is szerintem.

2013. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!