Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne ha egy...

Nektek is rosszul esne ha egy közeli barátotok ezt csinálná veletek?

Figyelt kérdés
Szóval egy közeli barátom miután ráírtam, átkapcsolt rejtésbe és nem válaszolt semmit.... erre írtam neki viccesen, hogy na pont akkor lépsz le mikor írok :D , erre 5 perc mulva visszaír hogy ugye nem baj ha most lepattintalak? nah innen tudtam meg hogy rejtésbe kapcsolt és nem kiejelntkezett... Nekem nagyon rosszul esett, hogy ahelyett hogy őszintén megírta volna hogy most nem ér rá, ilyen gerinctelen módon lepattint.. Pedig sosem veszekedtünk még, nem adtam erre okot és megértettem volna ha nem ér rá....

2013. márc. 25. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen eléggé, szerintem elég nagy bunkóság volt tőle.
2013. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindinkenek közbejöhet valami ... ezen ne problémázz
2013. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azon problémázok, hogy közbejött neki valami.. hanem hogy ahelyett hogy megírta volna nekem hogy nem ár rá, rejtésbe kapcsol.... ez gerinctelen dolog....
2013. márc. 25. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg ezt neki egyenesen a szemébe, és látni fogod a reakcióján, hogy direkt csinálta-e, vagy csak rosszul fogalmazott.
2013. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tisztázni fogom ezt vele
2013. márc. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!