Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudjatok, hogy a Madach...

Nem tudjatok, hogy a Madach Szinhaznal hol van a muveszbejaro?

Figyelt kérdés
Eloadas utan megvarnam a szineszeket a muvesznejaronal, hogy autogrammot es kozos kepet kerjek toluk. Esetleg csinalt mar valaki ilyet?

2013. márc. 26. 09:11
 1/3 anonim válasza:

Ha szemben állsz a színházzal, akkor jobbra elmész a Sparig, ott a Wesselényi utcán elmész balra, majd az első utcán (Hársfa utca) megint balra, és ott lesz :)

Egy nagy sárga ajtó, ami fölé jó magasan van kiírva, hogy művészbejáró, így először mit sem sejtve fogsz elsétálni mellette, mert nem látod a kiírást, viszont az utána következő díszletkapuból és az előtte parkoló Madách Színházas kocsiból fogod tudni, hogy valahol itt kell lennie, úgyhogy visszafordulsz, és meglátod :D

Ja, és vagy egyből előadás után gyere, vagy előadás több, mint előtt egy órával legyél ott, mert hangbeállás van 2/6 órától, utána meg mindenki öltözik :D

2013. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden előadás után kimegyek. Jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2013. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok.Barátnőmmel én is menni akarok hátra hogy találkozzak híres színészekkel tudtok ebben segíteni a Poligamy-ra megyünk vagyis az után de nem tudom meddig tart darab előbb nem tudunk menni szerintetek mikor menjünk nem küldenek el minket onnan ????
2013. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!