Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, fél éve...

14 éves vagyok, fél éve megjött a menstruációm. Mikor kellene megjöjjön következő alkalommal? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát már eléggé benne vagyok ebben a téméban. Rendesen megjött a véres menzeszem.Utoljára január végén volt. Tudom,hogy így az elején normálisak a kimaradások de meddig normálisak? Mennyi idő után van az,hogy el kell menni az orvoshoz? Azt lehet tudni,hogy mikor számíthatok rá a következő alkalommal? Előre is kösz a válaszokat!

2013. márc. 26. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd anyukádat, ő biztosan feltud téged világosítani! És ez lenne a természetes, hogy a szülő világosítsa fel a gyerekét!
2013. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De vele nem szeretek ilyen dolgokról beszélgetni. Légszives normálisan válaszolj.
2013. márc. 26. 17:57
 3/10 anonim válasza:
maszturbáljál naponta 3* és akkor sokkal jobb lesz reggel délben este és ha tényleg nagyon jól akarod érezni magad akkor a spermát az szed le a kezeddel a farkadról és edd meg a spermádat mert állítólag sok féle vitamin van a spermában és akkor nem leszel problémákkal kőrül véve oké
2013. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi volt ebben a nem normális??! Az a nem normális, hogy ezeket az alapvető problémákat nem a szülővel beszélni meg a gyerek, na, az a nem normális!
2013. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2013. márc. 26. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy lány vagy! Egy fiúnak nem is lehet menzesze!
2013. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te én kérdeztem valamit...ha nins normális válaszod minek írsz?? Jó,hogy másnak nem szökdöstök! Na normális válaszokat mégegyszer légyszi.
2013. márc. 26. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg mondtam valamit, annál nagyobb igazság nincs, hogy ezt a szülővel kell megbeszélni egy 14 éves kislánynak! Puszi
2013. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Olyan is lehet, hogy megjön mondjuk 14 éves korodban és a legközelebbi csak két év múlva, de ha annál több ideig nem jön meg, menj nőgyógyászhoz!


Egyébként tényleg anyukáddal kéne ezt megbeszélni!

Ő tud róla?


Csak azért válaszoltam, hogy megnyugodj, de feltétlen szóljál anyukádnak!

2013. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudja,hogy megjött.
2013. márc. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!