Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok véleményeket a blogomról?

Írnátok véleményeket a blogomról?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem,és örülnék,ha írnátok róla pár sort.Egyébként a fantasy vonalat fogja követni.Mindenkinek megy a zöld pacsi! :) [link]

2013. márc. 26. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Már fogtam a fejem, amikor elkezdte betölteni az oldalt és egy erős pink színt tolt a képembe... de miután betöltötte teljesen kellemes meglepetés ért. A háttér jó, a betűk színei is jók, a betű stílusa is jó (ne változtass rajta). Szóval a külalak egy hagyományos blogé, szerencsére nem csúfítottad el erős színekkel, meg béna betűtípussal... úgyis a tartalom a lényeg... amihez viszont nem tudok hozzászólni... nem is akarok, mert nem olvastam el... de ha szereted írni a blogot és nézik is azért páran, akkor ne hagyd abba...
2013. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár a fenti Blogger címet, ha lehet, átírhatnád... adhatnál valami címet a blogodnak...
2013. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt,kicsit sajnálom,hogy nem olvastál bele,de természetesen megy a zöld pacsi! :) A pink-et pedig azért választottam,mert szerintem ez nem az a csúnya rózsaszín,és ennél nem volt szebb.A címen pedig majd gondolkodok :)
2013. márc. 26. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenképp adj címet neki!
2013. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tity válasza:
szia. a cím tényleg ne maradjon le és még egy tanács: írj hosszabban
2013. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy-egy rész még résznek is kevés! szerintem is gyűjts össze több gondolatot és hosszú, tartalmas részeket írj:) egyébkén tetszik, hozd hamar a kövi részt!
2013. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok...

változtattál a kinézeten... és azt kell, hogy mondjam, nem lett rosszabb :) szép. jó. a címet ne felejtsd el. :)

A téma miatt sem olvastam bele eddig, most megtettem, de így sem tudok hozzászólni, ahhoz szinte az egészet el kellene olvasnom, hogy a témája mennyire jó, mennyire tetszik. Bocs, válogatós vagyok :) Nem tudok írni, így írástechnikai kritikát nem tudok adni, viszont a helyesírás... Nem rossz, de egy nagyon nagy hiba van, amit szinte mindenhol elkövetsz. Az írásjelek, pontosabban a mondatvégi írásjelek! Nem tapadnak a következő mondat első betűjéhez, vagy a következő szó első betűjéhez! Nem tapadnak! :)

Szinte mindenhol hiba ez... pl.:

"-Min gondolkozol?" helytelen

"- Min gondolkozol?" helyes

Számomra zavaró és picit ront az összképen. Persze nem baj, ha visszamenőleg nem javítod ki az összeset, de legalább az utolsó bejegyzést, és természetesen az ezután készülteket próbáld meg helyesebben írni.

További sok sikert és szép napokat! :)

2013. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat,a kedvességeteke,a címen még gondolkodom,és mostantól tényleg nagyobb részekben fogok írni,több gondolatot összeszedve. Hamarosan hozom a következő részt! :)


1. kommentelő : Neked is köszönöm,és szerintem is jobb lett most a kinézete :) A helyesírási hibákat pedig kijavítom,és köszönöm,hogy erre is felhívtad a figyelmemet :)


Mindenkinek megy a zöld pacsi :D x

2013. márc. 28. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!