Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gimi a jobb vagy az általános?

A gimi a jobb vagy az általános?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódom az egész miatt.Mármint hogy jövőre gimis leszek,és hogy hogy fog alakulni az egész,mennyivel nehezebb mint az általános,hasonlók.Tudtok segíteni?

2013. márc. 26. 19:57
 1/3 anonim válasza:
100%
nem nehezebb szerintem sokkal, minden ostály annyival nehezebb, mint ahogy általánosban is nehezebb az 5., mint a 4. Nekem a gimiről több szép emlékem maradt meg, 1.ben még nem hittem el hogy életem 4 legmeghatározóbb éve lesz, de igaz a közhelyesnek tűnő gondolat, mert tényleg így van. AMi meg tananyagban nemmegy, kérdezd meg a tanárokat, vagy a többieket, aki esetleg jobban értik, ne aggódj! :)
2013. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nonfiguratív ***** válasza:
100%
Ahogy mondja az előző hozzászóló, igen nehezedik.. és már 9.ben rendesen tanulj, hogy ne legyen nagyonnagyon nehéz az érettségiző éved! ha ezt tudtam volna előre...:D
2013. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi mindkettőtöknek!:)
2013. márc. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!