Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el neki,...

Hogy magyarázzam el neki, hogy nekem több tér kell? (bővebben lent).

Figyelt kérdés

Régebben Pécsen laktam, de már visszaköltöztem Budapestre, ezalatt az idő alatt Pécsen lett egy nagyon jó barátságom egy fiúval (barátság). Miután visszaköltöztem facebook-on, telefonon tartottuk a kapcsolatot és amikor épp feljött Pestre akkor találkoztunk. Ezzel nem lenne semmi baj, de egy ideje (4-5 hónapja) folyton folyvást számon kér, ezzel a "szokott" kíváncsiságon belül nem lenne baj, de ő már túlzásba viszi. Ha nem írok rá minden nap magamtól (mármint nem ő ír rám először stb.) akkor kiveri a hiszti, hogy miért nem írok rá magamtól, nem akarok már a barátja lenni, mindig csak azért beszélünk mert ő ír rám.

Én nagyon szívesen beszélgetnék vele naponta, ha nem este 22-kor írna rám ezzel a hisztivel, hogy dumáljunk mert én akkor már készülök aludni. De, ha meg indoklom, hogy "Bocsi, de ma 6-ig edzésen voltam, holnap meg tz és tanulok." akkor elkezdi, hogy oké, az 6-ig van, utána tanulok 1 órát és utána rá írhatnék nyugodtan. Meg, hogy minek érek haza ilyenkor meg ilyenek... Már 100x elmondtam, neki, hogy bocsi, de ha nem írok rád 5 percenként akkor is í barátod maradok, tudod, nekem vannak kötelességeim, mint a tanulás meg a házimunka... (koleszban lakik, és sz*rik a tanulásra).

Szerintetek, hogyan értessem meg vele végre, hogy ha ez így marad akkor nekem ennyi elég volt? Mert nekem nem tetszik már, hogy mindig, számon kér miét ne írtam rá...



2013. márc. 26. 22:07
 1/1 anonim válasza:
100%
Hehe, ezt ismerem. Én konkrétan megmondtam neki, hogy hagyjon békén, és ne írjon rám, ne hívjon fel. Aztán pár hét múlva újra beszélgethettek, addig meg kipihenheted magad.
2013. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!