Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai napot el akarom lógni a...

A mai napot el akarom lógni a suliból, mivel magyarázzam anyának? 17/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok lógós, de ez a hét nagyon összejött, és már teljesen ki vagyok borulva... Ma is írunk 2 kisdolgozatot, és felelés is lesz... Nem tudnám megírni, nagyon fáradt vagyok, kinerültem... Tudom, még csak 3. hét a suliban, de ez az egy nap kéne, hogy kialudjam magam, és holnaptól újra friss lehetnék a suliban.

Milyen indokot mondjak anyunak, hogy miért nem mentem suliba? (most dolgozik)

Egyébként tavaly nem használtam fel a szülői igazolásokat, egy napot sem hiányoztam.

17/L


2012. szept. 19. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megértő akkor az igazat,ha nem hivatkozz valami olyanra ami estére el is múlhatna:

Nagyon erős fej fájás,hányinger stb.

2012. szept. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Most olvastam át mégegyszer "egy napot sem

hiányoztam" baszus akkor ne idegeskedj ilyenen ez nem lógás hanem egy jól megérdemelt szabadnap XD

2012. szept. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha, te önként döntöttél úgy, hogy otthon maradsz? :D Merész vagy!


Egyébként rosszullét, hányinger, hasmenés, erős szédülés.


Amire ne hivatkozz semmiképp: fejfájás (azzal még lehet suliba menni), elaludtál (attól még a többi órára bemehettél volna), nátha (mert ha akkor ez volt, este hogy magyarázod el, hogy miért nem tüsszögsz és miért nem folyik az orrod?), baleset (mertha ezt megtudja édesanyád, mint az őrült fog rohanni hazafele, hogy jól vagy-e)

2012. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

OFF:

Még középiskolás volt barátnőm, amikor már vagy 2-3 hete nem szexeltünk, ezért ő azzal az ötelttel állt elő, hogy otthon maradt (én munkanélküli voltam). A háziorvos már tudta, hogy kamuzik, amikor fejfájásra panaszkodik, és már rögtön ezt kérdezte tőle: "Ja, te csak igazolásért jöttél?" Persze az orvos odaadta neki. Megtörtént kettőnk között a szex, utána kérdeztem barátnőmet, hogy mégis hogy magyarázza el az apjának, hogy mi volt a suliban? Azt mondta, hogy megoldja a dolgot. Hazajött az apja, akármit kérdezett, mindenre tudott válaszolni (persze mind kamu volt) :-) Felejthetetlen délelőtt volt, az egyszer biztos! :-)

2012. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!