Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai 14/l-okat szerintek mi...

A mai 14/l-okat szerintek mi erdekli? Mirt vanak ugy oda?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 13:24
 1/9 anonim válasza:

én például a Naruto-ért, és a Bleach-ért vagyok oda xD de te nem erre gondoltál... igaz? :D bár én olvasni is nagyon szeretek ^^

14/L

2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokan a One Direction-ért, de ezzel mellé lehet lőni, mert csak két véglet van. Az egyik imádja, a másik utálja. :D

Egyébként engem a pszichológia, történelem, és az építészet. Bár, én elvont vagy... :D

14/L

2013. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én zenében a hard rocktól trash metalig terjedő skálát szeretem+ néhány hip-hop szám mert már 8 éve táncolok (2 éve versenyszerűen) . Szeretek rajzolni (animét a legtöbb esetben) ,fényképezni ,stb. Szeretem tanulni az angol nyelvet. A munkák amik érdekelnek az idegenvezető ,a belsőépítész és a természetfotós. Régen tanultam hangszeren , most pedig újra el szeretném kezdeni , de most a gitárt és a dob is érdekel. 14/L
2013. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 problem3girl ***** válasza:
Én a rock és a pop zenét szeretem nem az 1D-t.FÚJ! Szeretek nyelveket tanulni most kezdem a franciát.Immádok rajzolni sok animét rajzolok de portrét is szoktam.PL:Michael Jackson és Avril Lavigne ,őket sokszor rajzolom le.És persze én ruhákat is szeretk rajzolni mert divattervező szeretnék lenni.Sulinak is azt jelöltem be elsőnek meg másodiknak.(8.-os vagyok)Egyszóval...én egy olyan 14/L vagyok aki él/hal a divatért.De sportolni is szeretek pl:kosár,bicikli,gördeszka,kézilabda,foci.Kicsit fiúsan hangzik de én ezt szeretem. ;)Szeretek még gitározni és dobolni is lehet hogy majd elkezdek. ;)
2013. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi érdekel:

művészet, számítógépes játékok, harc, tudatos álmodás, filozófia


Miért vagyok úgy oda:

Hetalia (főleg Arthur Kirkland~azaz Anglia >.<); a szőke hajú, zöld szemű, király szemöldökű fiúk; a szemöldökökért; az erőért; a mágiáért; az álmokért (amiket alváskor élünk át); az emberi fajért.... komolyan ennyi dologért vagyok oda? =_= Akkor nem sorolok többet....


1D és egyéb médiahányások nem érdekelnek :) Szebb az élet, ha nem foglalkozom velük. Hisz itt van Havasi és a szimfonikus zene, ami éppen elég nekem.


14/L

2013. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én minden féle zenét hallgatok. Szintén hallgatom Havasi Balázst (ha szereted az ilyen zenét nagyon ajánlom a Havasi-t csodálatos amit az az ember művel). De én a popot is szeretem köztük a One Diretion-t is. Játszok hangszeren (klarinéton) és művészeti iskolába fogok menni. Ezen kívül az orvostudomány, pszichológia ilyenek is érdekelnek. De a körömlakkozás, divat, esetleg smink is érdekelnek. És persze a nyelvtudás is fontos, én németet tanulok főként.

14/L

2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én imádom a 1D-t *-* Szeretek fényképezni, rajzolni, zenét hallgatni, hangszeren játszani, SZJG (!!!), más könyveket olvasni, sétálni, állatokkat nézni egy kiskutyával bárkit lelehet venni a lábáról. (( :
2013. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
The Vampire diaries.!!!!<3<3 /7esvoltam/
2013. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elvont vagyok. Utálom a pávákat. A grungeért vagyok oda, de a One Direction a kedvenc bandám a Nirnvana, Arctic Monkeys és Linkin Park között. Ölni tudnák azért hogy az American Horror Story akármelyik évadjában szerepelhessek. Fiatal vagyok, de az élet már jó pár dologra megtanított, és úgy érzem több mindent átéltem mint egy 18 éves. Nincs egy igaz barátom sem. NEM vagyok divatdepis, rosszul vagyok tőlük.

Leave me or love me alapon működök. Imádok olvasni. Szürke hétköznapjaim vannak. Nos, én ilyen vagyok. De vannak a pink csillám világban élő kis hercegnő kislánykák. Ezer hála érte amiért nem oda tartozom. Peace and love, hogy halnátok ki.:))

2014. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!