Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt nagyon sok...

Miért gondolja azt nagyon sok ember, hogy ő annyira tudja, hogy mi érdekli a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallottam már, hogy: "A kisgyerekeket nem érdekli..." És mindenki meg volt győződve arról, hogy neki igaza van. Pedig nagyon sok olyan embert ismerek, akit kiskorában is érdekelt pl. a holokauszt. Én mondjuk elsőben vagy másodikban találtam egy könyvet a holokausztról, és azonnal elolvastam, mert nagyon érdekelt téma.( Igen, tudtam olvasni 7 évesen.)

2013. febr. 22. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha te hétévesen aktív érdeklődést mutattál emberek tömeges elpusztítása iránt, akkor valami csodás, de nem lehetetlen képességekkel rendelkeztél.

Hogy miért mondja sok (értelmes) felnőtt sok dologra, hogy a gyerekeket ez úgysem érdekli? Azért talán mert volt gyerek, s talán emlékszik is rá. Meg felnőttkori tapasztalat.

Az is előfordul, hogy ezzel a kijelentéssel finoman jelezni kívánja, hogy bár a téma izgathatja a kicsiket, de távol kellene tartani tőle.

Én így gondolom, bár tévedhetek is.

2013. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!