Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vérvétel nagyon fáj? Jáj...

A vérvétel nagyon fáj? Jáj jáj jáj!

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem fáj amúgy, de elég szar mikor érzed, hogy szívják ki belőled a vért haha
2013. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem! Sokkal rosszabbra számítottam, egy oltás pl sokkal rosszabb, mert ott izomba adják. A vénánál a kezeden meg nagyon vékony a bőr, alig érezni, nyugi :D
2013. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
és azt megtudja úszni egy ember egész életében, hogy ne vegyenek tőle vért? nekem 22 évig sikerült :)
2013. márc. 27. 15:48
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

fáj :(

inkább oltás, mint vérvétel

2013. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azt hiszem engem vértévet nélkül is mindjárt fel kell locsolni :D
2013. márc. 27. 15:51
 6/25 A kérdező kommentje:
vérvétel
2013. márc. 27. 15:52
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 évesen volt először vérvételem, az is csak azért mert én mentem el magamtól, azóta se voltam. Ha nem vagy beteg, megúszhatod egy darabig, de mindenkinél eljön előbb-utóbb, mert valami kis baja szinte mindenkinek van élete során. Plusz ha lány vagy, terhességnél elkerülhetetlen. De ezen ne izgulj, vannak ennél sokkal rosszabb vizsgálatok is :D Csak hogy megnyugtassalak :D
2013. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
14 évesen vettek először vért, aztán 18 évesen meg adtam vért. Hát a véradás sokkal szarabb :D Igazából egyik sem fáj, csak kicsit kellemetlen érzés, de nem kell odanézni aztán pikk-pakk megvan. Nem rossz dolog egyébként néha megnézetni a véred, hogy rendben vannak e a dolgok. Hiába nem érzel semmit, attól még lehet valami kis eltérés ami később nagyobb bajjal járhat, mint most egy tűszúrás.
2013. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
még a vércsoportomat sem tudom, de gondolom olyan mint a szüleimé
2013. márc. 27. 16:00
 10/25 szántóvető ***** válasza:
74%
a vérvétel katasztrófa.megnyitják a testedet egy olyan ponton ahol alapból nincs nyílás,egy kisebb szakadék keletkezik ott,trauma ez a szervezetednek ami fájdalommal reagál az erőszakos beavatkozásra közben nézed ahogy csordogál az értékes életnedved egy üvegcsőbe.ja és minderre önként vállalkozol ha csak meg nem gondolod magad és őrültként ki nem száguldasz a helyiségből velőtrázó sikolyokat valamint halálhörgéseket kiadva magadból.
2013. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!