Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek a tűktől, mit...

Nagyon félek a tűktől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már rengeteg vérvételen (kicsit túl sokon) és oltáson vagyok túl, de még mindig parázok tőle. Tudom, hogy nem rossz annyira, egy ceruzával is tudok olyan érzést csinálni, de a tudat, hogy egy tűt szúrnak a kezembe, rettenetesen megijeszt. Mit csináljak, hogy ne erre figyeljek? Szeretnék végre egy olyan vérvételen/oltáson túl lenni, ahol nem szorítom a szék karfáját ezerrel.

2013. márc. 19. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a látvány zavar, akkor csak ne nézz oda. Esetleg beszélgess közben, ha van kivel.
2013. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekkorodból jött ez veled. Biztosan úgy álltak hozzád, úú jajj, vérvétel, szerencsétlen gyerek, de fog fájni. Légy erős. Meg hasonlók.

Programozd át magad, hogy ez semmiség, csak egy bolhaszúrás! :) Hamar túl esel rajta, aztán el is felejtheted az egészet!

Meg nagyobb gondja is van az embernek mint egy tűszúrástól félni!:)

2013. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, a látvány egyáltalán nem zavar, simán végignézem (de csak a sajátomat!). Kiskoromban nem mondták, hogy milyen rossz, szerintem csak szimplán túlreagálom, de nem tudom, hogy hogy ne reagáljam túl! Próbáltam már magamban elénekelni egy dalt, de az, hogy tudtam, hogy belém szúrják a tűt, elfelejtette velem. Csak az a része rossz, amikor szúrják. Utána már nincs baj, de addig... Az az egy másodperc a legrosszabb. Főleg, mert mondják, hogy kicsit fájni fog. Miért nem azt mondják, hogy nem fog?? XD Gondolatelterelésből egyes. Esetleg így megközelítve lenne tippetek? :/
2013. márc. 19. 14:44
 4/4 sassszem válasza:
Jégzacskó
2018. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!