Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne vagdoss...

Mit csináljak, hogy ne vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki az osztálytársam is és sajnos vagdossa magát. Azért is emrt néha bántják az osztálytársaink meg szerelmes lett egy meleg fiúba. Hogyan segíthetnék neki? Régebben is volt már rá példa, hogy vagdossa magát. Arra gondoltam, hogy elkéne menni és inni vagy kicsit berúgni hátha akkor jobban érezné magát. Vagy küldjem el pszichológushoz? Valaki adjon tanácsot mert nagyon szeretem őt

2013. márc. 27. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Törd el a kezeit és akkor pár hónapig nem vagdossa magát .
2013. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg komolya a kérdés, akkor:

-Beszélj a szüleivel

-Vigyétek pszichológushoz

-Ha újra bántják, állj ki mellette

-Menjetek olyan helyre ahol sok srác van, minél előbb habarodjon ki abból, akibe szerelmes.

Remélem segítettem! :)

2013. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szólj a szüleinek, ha nem használ szolj be egy tanárnak, akiben bízol majd Ő intézkedik.
2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!