Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Naruto milyen...

Nirata kérdése:

Szerintetek Naruto milyen helyzetben/szituálicióban fog Minatoval találkozni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

a csatatéren

de nem biztos hogy fognak találkozni

2013. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem miután Sasuke mindent megtudott amit akart a Hokagék elmennek majd harcolni, és ott fognak találkozni
2013. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Minimókuus válasza:
én nagyon szomorú lennék ha nem találkoznának. egy több részes beszélgetés kéne nekik, mikor a pain-es harc közben beszélgettek alig beszéltek valamiről, bezzeg Kushinával több részen keresztül volt. Én imádom Minato-t, és főleg a monológjait! Mindenképpen találkozniuk kell :D
2013. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
akkor fognak találkozni mikor naruto és pein harcolnak ès naruto majdnem eltávolitja a pecsétet
2013. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
am nézd meg a shippuden 170-től a 175-ig!! abba van benne
2013. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elôzô válaszolónak mondanám, hogy a kérdezô egyáltalán nem erre a találkozásra gondolt, hanem a történni készülô eseményekre kérdezett, amit én is nagyon várok a mangában.


Még leírnám, hogy kiváló az új borító. :D

[link]

2013. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen h kifejtetted kérdésemet 6-ik válaszoló

(:

2013. ápr. 1. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!