Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fölösleges harmadik lettem?

Fölösleges harmadik lettem?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel találkoztam pár napja. (hónapok óta nem láttam)Egy másik barátnőm akivel szinte minden nap találkozok, ugyan arra a napra szervezett egy találkozót több ismerősével, de én lemondtam, mert ugye a másiknak ígértem meg előbb. Amint lemondtam, azonnal jönni akart ő is velem. (Ismerik egymást,én mutattam be őket egymásnak)


Nem vagyok olyan ember, aki ki akar sajátítani magának valakit, szóval rögtön rábólintottam. De már akkor éreztem, hogy nem lesz ez rendben.. Folyamatosan közbeszólt a beszélgetéseinkbe, és más felé terelte a témát. Középpontban akart lenni végig. A barátnőmön lógott, belekarolt, és jó pofizott vele. Közös kaját rendeltek, hozzám szinte nem is akart szólni, de máskor bezzeg én vagyok az 'öribari' (megjegyzem, én nem tartom őt annak, mert nem szeretnék legjobb barátot. Szarul esne a többinek, ha lenne egy szerintem.)


Végül én lettem a fölös harmadik, holott ez az én találkozóm lett volna.. Lehet most csak a harag beszél belőlem, de tényleg szarul esett. Ti mit tennétek? Nem akarok bunkó lenni, és közölni vele, mekkora paraszt volt.. Vagy én vagyok túl nyuszi, hogy hagyom magam?


2013. márc. 28. 21:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!