Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Hogy szerezzem vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
1. óta legjobb barátok voltunk, azonban 4. után mindketten átmentünk egy másik iskolába, azóta sokat veszekedtünk, de valahogy mindig kibékültünk, azonban van egy lány (régi osztálytársunk) akivel most nagyon jóban van, egy iskolába járnak és vele jobb a kapcsolata úgy érzem, annyira idegesít a "harmadik" legszívesebben megtépném...de...nem, nem vagyok ilyen. viszont nagyon idegesít!!! hogyan szerezzem vissza?? :(

2013. márc. 4. 17:16
 1/1 anonim válasza:

Hivd fel telefonon és érdeklődj iránta, hivd át magadhoz, meg ilyenek. Ha azt fogja mondani hogy már lebeszélte az aznapi programot a "harmadik" emberkével akkor kérdezd meg hogy te is mehetsz e.

Kitartás!!!:D Naggyávól én is igy vagyok, de inkább nem irom le a történetemet mert egy picit hosszú......

2013. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!