Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szivatás:hogyan legyek vámpír?

Szivatás:hogyan legyek vámpír?

Figyelt kérdés

Az ismerősömnek akarom szivatásból beadni hogy vámpír vagyok igazából,hogyan ? Vagyis biztos kéri majd hogy bizonyítsam be,de nem ugorhatok vki nyakára és csapolhatom le.....

csak normális válaszokat kösz


2013. márc. 29. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

normális válaszokat egy ilyen kérdésre? hahahahahahah



idióta

2013. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mutasd meg hogy nincs pulzusod! szoríts erősen egy gumilabdát a hónod alá mikor nem figyel és kérd meg, hogy ugyanazon kezed csuklóján tapintsa ki a pulzusod. Na meg kerüld a napot, járj kapucniban/kendőkben.
2013. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál vért! Ez tuti beválok ha előtte tezsed. Nem kell sok, csak egy kis vért csapolj le magadból mondjuk egy pálinkás pohárba. Aztán előtte idd meg. (vigyázz, frissnek kell lennie különben megbetegedhetsz!!!)
2013. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
én már beadtam a báttyámnak:hideg jégkockával bedörzsöltem a kezem és utána mondtam neki:nincs meleged nekem nagyon hozzá ért a kezemhez és az jéghideg vol.aztan beirtam a googleba hogy mitcsinaljak vampir lettem es amikor a battyam meglatta a keresoben ezt a mondtatot kerdore vonta es en erosen tagadtam majd a leggyorsabb mozdulattal kifutottam a szobabol es halk leptekkel es egy nagyonnagy lepessel mintha csak eggyet leptem volna beleotem a szobaba ugy neztem ra mint egy demon...kecsap a szamszelen xD es total bevette
2013. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XD ez jó útolsó !tetszik
2013. máj. 19. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne figurázz ki minket! Nem jársz vele jól.
2013. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a bajod? -.-
2013. máj. 19. 22:10
 8/8 Fetya1010 válasza:
Ne figurázz ki minket? xD Te talán vámpír vagy? xD Sírok rajtad.
2016. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!