Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kétértelmű jelzések?

Kétértelmű jelzések?

Figyelt kérdés
Egyik sráccal nagyon régóta barátok vagyunk,mióta ismerem,és a kapcsolatunk (szerintem) mindig is olyan volt,hogy minimális flörtölgetés de azért barátok.Kétértelmű jelzéseket küld,a suliban meg kevesebbet beszélünk mint online.Nemrég azt mondta,bejön neki az egyik lány az osztályból,és tanácsokat kér,hogy hogyan jöjjön össze vele.Teljesen összezavart,néha szeretem,néha pedig kicsit haragszom rá,vagy utálom. Egyre jobban tetszik,de folyton kétértelmű jeleket mutat. Segítsetek légyszi. 16/L

2013. márc. 29. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg barátok vagytok akkor hagyd inkább. Nem lenne érdemes elrontani a baráti viszonyt. szerintem ha ő akar közeledni akkor se kéne bíztatni mert nem érdemes felrúgni a barátságot.

de nem bántásból mondom. remélem nem vetted annak.

2013. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ,nem,nem vettem annak,és már rájöttem,hogy csak a kinézete tetszik,mert bunkóan hozzám se szól a suliban,és már nem is tartjuk nagyon a kapcsolatot. csak nehéz "kiszeretni" belőle.
2013. jún. 11. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos lesz olyan fiú, ami nem kétértelmű jeleket küld majd, hanem eléd áll és megmondja hogy mi is a helyzet. :)

Első voltam ^^

2013. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) hát remélem..
2013. jún. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!