Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bigfoot (jeti) tényleg létezik?

Bigfoot (jeti) tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Az iCarlyban láttam azt a részt amikor jetit kerestek, de mégsem találtak. azóta érdekelnek ezek a lények. Még a Discoveryn is láttam azt a műsort amiben jetit kerestek. Aki esetleg nem tudná mi az a jeti az egy félig gorilla félig embertestű lény

2013. márc. 30. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig nem sikerült bizonyítani de ez nem zárja ki azt a tényt hogy létezhet :)
2013. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagylábúakat a világ minden táján látni vélik, Észak Amerikában a Sasquatch vagy Bigfoot, a Himalájában Jeti, Ausztráliában a Yowie, Magyarországon a fanyűvő, de a Kaukázus környékén és Szumátra szigetén is gyakran látjál őket szemtanúk. De ezek csak szemtanúk, nincs még megdönthetetlen bizonyíték egy eddig még ismeretlen emberszabású létezésére. Egy szőrszál vagy egy élő példány egy darabja, csontja nagyot lendítene a keresésen. Én az állítolagosan Himalájában élő Jeti létezését tartam a legvalószínűbbnek, mert a Himalája nagy rész még ismeretlen és rengeteg ott a barland ahol egy intelligens élőlény, már pedig a Jeti, hogyha létezik valószínűleg igencsak okos, simán eltud bújni.

Sokan csak nevetnek a Jetin meg a többi kriptiden, de ne felejtsük el, hogy a komodói varánuszt is csak 1912-ben fedezték fel, és még 2011-ben is fedeztek fel Dél-kelet Ázsia területein új majomfajt (piszeorrú majom).

Nos, ha ezek az állatok ilyen sokáig ismeretlenek maradtak, akkor nem kizárt, hogy a Jeti, (ami talán a Neander-völgyi ember egyik leszármazottja) 500-1000 példánya vígan él. Remélem

Az ilyen állatokkal foglalkozó tudomány neve: Kriptozoológia

A Discovery Science műsorán van egy "Bigfoot nyomában" nevű műsor.

Foglalkozz továbbra is a témával :D

2013. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valalki2002 válasza:

Én valószínűnek tartom hogy létezik de valószínűleg egy 19.századi félresikerült kisérletnek a szüleménye.

A jetivel kapcsolatban mint az előző válaszadó én is azt mondanám, hogy a barlangokban elbújva él boldomgan és valószínű, hogy nem csak egy-két példány van hanem konkrét családok.

2014. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Truthseeker válasza:

Léteznek. Viszont az emberiség olyan veszélyes lett, hogy jobb kerülni velünk a kontaktot.

Volt ez egészen mostanáig - mivel az emberek közül sokan a spirituális fejlődés útjára léptek így van remény, hogy kapcsolatba lépjenek velünk.

Igen értelmesek, intelligensek, fejlett érzelmi világuk van. Nem függenek mindenféle technikai/technológiai fejlesztésektől, mint mi.

Az emberiség jelenleg el van térítve a helyes fejlődési útjától. Egy szigorúan technokrata irányvonalt követünk elvesztettük a kapcsolatot a saját lelkünkkel és az emberi közös tudattal is. Jelen formában olyanok vagyunk mint valami élősködő vírus a földnek.

Komoly változásokra van szükség.

Ha van némi spirituális érdeklődésed is ajánlom ezt a blogot: sasquatch-uzenetek.blogspot

[link]

2018. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!