Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lehet valahogy következtetn...

Ki lehet valahogy következtetni, hogy meddig fogok élni?

Figyelt kérdés
1993.11.27.-én születtem, férfi vagyok.
2013. márc. 30. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, niko. És becsap, aki azt állítja, hogy igen.

És, ha belegondolsz, ez az élet védelmét szolgálja. Hogy jelen tudjunk lenni, minidg, minden percben.

De úgy kell élni, hogy bármikor vége is lehet- tehát mindig "jó"-nak kell lenni.

Az asztrológiával sok mindent lehet- esélyeket, jó irányokat, jó kezdési pontokat,stb. azért is tartottak a királyok udvari asztrológusokat. Viszont a "kezdet és a vég" kiér az emberi hatókörből. Ezt komolyan kell venni:

"Azt a napot és órát azonban nem tudja senki, az ég angyalai sem, a Fiú sem, csak az Atya." (Mt24,36)

2013. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom, de csak megsaccolni kéne. pl akik 1893ban születtek, meddig éltek. és tegyük fel hogy természetes halálban lesz részem. csak akkor figyelembe kéne venni a mai orvos technikát, higiéniát, meg azt hogy nem élek káros dolgokkal. tehát nem leszek rákos, nem ér autóbaleset, hanem természetes halál. és nem ilyen asztrológiás hülyeségekre gondoltam.
2013. márc. 31. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy születéskor várható élettartam. Ez Mo-n jelenleg 71,2 év férfiaknak, és 78,7 nőknek. Ez persze csak egy átlag. Van, aki két nappal a születése után meghal, van, aki 110 évig él.

93-ban ez az adat férfiaknál 64,5 volt, nőknél 73,8 év volt.

2013. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vonat elé ugrasz, akkor 98% eséllyel pontosan meghatározhatod a várható élettartamodat... egyébiránt nem. :)
2013. márc. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!