Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nállatok mit jelent az...

Lányok nállatok mit jelent az hogyha azt mondjátok hogy kedvellek?

Figyelt kérdés
Felelsz vagy merszeztünk és esélyre 7 adott szerintetek probálkozzak ? Azt mondta nagyon kedvell

2013. márc. 31. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan mint a fiúknál az a szakító mondat hogy

-"szeretlek, nem akarlak megbántani, de te jobbat érdemelsz nálam".... ugye ismerős??? A fiúk ezt akkor mondják ha a lányt nem akarják megbántani,de szakítani akarnak vele...

Na valami ilyesmi a kedvellek szó.. Nem igazán akarunk járni vele, de barátnak jó..

2013. márc. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy kedvelem mint barátot, de semmi egyéb.
2013. márc. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nem teljesen értek egyet az előzőkkel. Nálam például a kedvellek azt jelenti, hogy jó pofa vagy, szimpatikus és helyes is és várom, hogy lépj. De ez mindenkinél más. Minden esetre elhívhatod valahova, azzal már nem veszítettél! :)
2013. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem :) jöhetnek még válaszok :)
2013. márc. 31. 17:05
 5/7 T.-S. Szilvi válasza:
Nálam azt jelenti hogy jó fejnek tartom és szívesen barátkozok vele. Ezt a fiúk gyakran félreértik, és bepróbálkoznak a lánynál, és általában ennek semmi jó vége nem szokott lenni. Nálam mindig az a vége hogy azután hogy rám hajtott én pedig elutasítottam, hónapokig nem szoktunk beszélgetni...
2013. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is csak barátságot jelent, de több ne legyen.. Legtöbbször a fiúk félreértik és ebből adódnak gondok.
2013. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de viszont ha esélyre 7est adott, az nem jelent rosszat, ha igazán csak a barátod akarna lenni, azt mondta volna , hogy inkább nem pontoz, vagy jól lepontoz téged.. szerintem még simán van esély:) ez attól is függ , hogy mennyire és mióta ismeritek egymást:)
2013. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!