Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ez mi volt? (Bővebben lent)

Most ez mi volt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most valami nagy "hülyeséget" álmodtam... (Nem tudom mitől) Az álmomban azt hittem hogy tudatosat álmodok (Lehet hogy azt álmodtam)

Suliba volt, az ebédlőben, és ott voltam a haverral (Csak én és a haverom volt ott). Elkezdtünk beszélgetni, (Már nem emlékszem a szövegre) és mondott valami olyat, hogy; "Itt azt csinálsz amit akarsz, mivel ezt álmodod"

Próbáltam más helyszínt és még1x megszólalt: "Ezt csak tükör előtt tudod"

Erre válaszoltam: "Én oda nem megyek!"

Azután jöttek a többiek ebédelni, és leültünk egy asztalhoz, és ott elaludtam. Amikor feleltem mondta valaki , hogy alvajáró voltam, és bementem az osztályba és a medencébe.

Ez mi volt?

Ja és a sulinkban nincs medence.



2013. márc. 31. 14:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudtam milyen kategóriába rakjam
2013. márc. 31. 14:44
 2/2 anonim válasza:
Nem igazán értem, hogy milyen választ vársz most arra kérdésre, hogy "Ez mi volt?" Álom. Van olyan, h álmodban érzékeled, hogy álmodsz, és ezt is beleálmodod...
2013. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!