Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Talán tetszik a barátom, volt...

Talán tetszik a barátom, volt legjobb haverja. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 hónapja vagyok együtt. Nagyon szeretem , és nem bírnám ki ha ő nem lenne mellettem. A legjobb haverjának tetszem év eleje óta. Tudom mert nagyon levágós amiket csinál. De neki pedig van barátnője és azt mondja, hogy szereti.. Ők 5 hónapja vannak együtt de sokszor veszekedtek gyerekes dolgokon.. legutóbbi veszekedésnél a szakításra is kitért a barátom haverja.. de végül kibékültek. Egy osztályba járunk mind a 4-en és sokszor lógunk így együtt is. Egyszer a barátom haverjával maradtam mert pont mind a kettőjük nem jött suliba.. és ugyan arra járunk mind haza. Beszélgettünk vmennyire de olyan sok téma nem volt. Elhívott sétálni. Gondoltam mért ne. A barátnőjéről elég sokat beszélt meg a barátomról is kérdezett.Annyira már nem voltunk csendesek.. Elmondta, hogy a barátnőjével utóbbi hetekbe mik történtek ...... A nagy beszélgetés után mondta h jól esett , hogy vkinek eltudta mondani, és köszöni szépen,hogy meghallgattam. Ezután nem sokkal azt is , hogy megnézett év elején , de kicsit furcsa neki most ezt elmondania nekem. Csak mosolyogtam.. mégis erre mit mondtam volna?.. Én is néztelek téged ?! .. Na nem ,de igazából lehet beszéltem volna még ezzel kapcsolatban vele de pont a metro jókor jött és mondta h induljak .. Tehát ez nagyon rossz dolog?.. hogy szerintem tetszik nekem ,de nem járnák vele sosem viszont csak úgy kipróbálnám milyen vele. Ezt a barátomnak elmondtam mit mondott a haverja nekem és azt mondta nem érti mért csinálja ezt mikor ott a barátnője . De már jó ideje sem beszéltek.. már nem olyan jó barátok egyáltalán:/ Rossz mert foglalkoztat ez a téma a haverjával kapcs de nem értem minek mert semmi értelme.. talán nem éltem még ki magam teljesen az a bajom.. fogalmam sincs ..:o Mit csináljak ezzel az egésszel?.. Ne foglalkozzak inkább vele és a barátommal törődjek?..Lehet jobban tenném:) .....15/L
2013. márc. 31. 17:22
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok túl jártas ebben a témában, de szerintem foglalkozz inkább a barátoddal, ha jól megvagytok. Persze nem muszáj megfogadnod a tanácsomat, de én így gondolom. :)
2013. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!