Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerepelnél egy olyan filmben,...

Szerepelnél egy olyan filmben, mint az Alkonyat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 11:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit
2009. szept. 20. 14:40
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
én szeretem és igen szerepelnék:D Bella helyében :):)
2009. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerepelnék, nagyon tuti volt a film. Novemberben jön a 2. része, várom. Az, hogy nem tetszik mindenkinek, még nem ok a leszólásra, akkor más filmet néznek és kész. Nekem se minden film jön be. Regina
2009. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy jó film, van egy gyönyörű alaptörténete, ami legalább egyedi, nem mint a többi tinihülyeségnek.

A képe, a színvilága nagyon szép, jól harmonizálnak.

A színészválogatás is tökéletes, sajnos a magyart szinkront nagyon elrontották, így mint minden film, ez is eredeti hanggal élvezhető a legjobban.

Jó film, és ennyi, nem értem miért kell ennyire túlreagálni.

Nem szeretem, mikor valaminek az utálásából divatot csinálnak. Bár a rajongásából se jó dolog.


Szóval a lényeg, hogy nem szerepelnék semmi nagy sikerű filmben, mert nem bírnám ki, hogy nem lenne utána magánéletem, és mindenhol az arcképembe botlanék. Meg ha azonosítanának a szereplővel.. az lenne a vesztem (:


16L

2009. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó válaszoló tökéletesen fogalmazott.Ugyanez a véleményem.az a túlzott rajongás..túl sok.Már már egészségtelen.
2009. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
93%

Én simán szerepelnék.Imádom ezt a filmet pedig 18éves kange*i vagyok.:D

Hozzá olvasom a könyvet ami számomra meglepő hiszen még egyetlen egy könyvet sem olvastam ki de ezt ki fogom hiszen nagyon élvezem.

2009. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én nem,pedig semmi bajom sincs vele de, rémes színésznő vagyok :'D
2010. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
még joh hogy
2013. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!