Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kuroko No Basketban Akashina...

A Kuroko No Basketban Akashinak, mitől lett az egyik szeme sárga?

Figyelt kérdés
Mikor még a Teikoban voltak, akkor Akashinak mindkét szeme piros volt még. De azt észre vettem, hogy az egyik szemén, kicsit halványabb meg kisebb volt a pupillája, pont azon amelyiken most sárga.

2013. ápr. 1. 19:55
 1/4 anonim válasza:
sztem csak mostanába fog kiderülni a mangába.. de ha tippelni kéne,akkor azt mondanám hogy túl sokat használta a képességét,ezért felemás a szeme színe
2013. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi a képessége? O.o
2013. ápr. 25. 19:07
 3/4 anonim válasza:

oké,instant hülyeséget írtam (az első vagyok.) a képessége annyi h előre látja a jövőt. a szeme meg azért felemás mert:


(nagy spoiler jön: a teiko arcba Murasakibara gyarkolatilag kihívta Akashit egy meccsre,itt még nomrálisan nézett ki,nem volt felemás a szeme. és amikor Akashi felismerte hogy totálisan ki fog kapni Murasakibarától,besokkolt és jött a jövőbelátó képessége. kb. úgy képzeld el ezt mintha sharinganja lenne)

2013. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értelek^^
2013. júl. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!