Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy légpisztoly ugyanolyan jo...

Egy légpisztoly ugyanolyan jo mint egy légpuska?

Figyelt kérdés

ugyan olyan erös és pontos ?

most kinéztem egy WALTHER CP 99 - t és szerintetek megéri ?



2013. ápr. 2. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

aránylag pontos a Walther, de mondjuk kb 10 méterig ... remek kis pisztoly, nekem az van, de már régen használtam ... a puskához képest előny, hogy nyolclövetű, és persze kis helyet foglal

volt egy elődje (már nem emlékszem, talán CP 88-as) azt cseréltem le ... be kell valljam, az előddel jobban meg voltam elégedve, erősebb, és pontosabb lövése volt, de persze ehhez a csöve is hosszabb volt)



a pisztoly és a puska két kategória, de ha nem a szomszéd macskájára akarsz vadászni 15-20 méterről, akkor nem is kell a puska (abból Slavia 631-esem van, de azt meg még régebben használtam)

2013. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi nekem a 10 méter elég is de nekem még az átütő erő is lényeges lenne. akkor viszont a cp 88 lehet jobb választás mint cp 99 ?

vagy ha tudsz valami erősebbet az érdekelne .

nem tudom ezek mennyivel vannak a kiszabott 7,5 J alatt ???

2013. ápr. 3. 14:28
 3/3 Tomark válasza:

figyelj én járok sportlövészetre és puskás vagyok, de vannak pisztolyosok is.

pisztollyal nekem nehezeebb célozni, de gyakorlással mindkettő jobb. maúgy egy jó légpisztoly ellő 25-10 méterre is, de szerintem a puska jobb, jobban céloz, de ha csak hobbiból lőnél, akkor pisztoplyt vegyél, mert árban az jobb. waltherből van puska is, ami nagyon jó fajta, de nem egy olcsó mulatság

remélem tudtam segiteni vmit.

2013. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!