Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok eladni az eBay-en?

Hogyan tudok eladni az eBay-en?

Figyelt kérdés

Regisztrálva vagyok az eBay-en és a paypal-on. Már nagyon sokat vásároltam onnan, de viszont most eladni szeretnék.

Mikor be akarnám fejezni a hirdetést akkor ezt írja ki és nem tudom mit kell csinálni:

ou can not submit your listing due to the following problems


Please read. Your response is required.


As a precaution, we have limited the activity on your eBay account until we receive additional verification information from you. We sometimes need to do this to make sure that eBay remains a place where members can buy and sell with confidence.


To have this restriction lifted, you need to become PayPal Verified* and then link your verified PayPal account to your eBay account. Once you've completed this process, you'll be able to sell on any eBay site worldwide.


If you're already PayPal Verified, you just need to link your verified PayPal account to your eBay account. For instructions, please click the link below for the eBay site you're registered on.


2013. ápr. 3. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszeru, a PP-od nincs osszekapcsolva az eBayeddel. Ezt ugy tudod kezelni, hogy "please click the link below" az emailen belul kattints a linkre es kosd ossze a PPod az eBayeddel. (persze mindezt miutan a PP-od verified.)

Ha bejelentkezel PPba es azt latod unverified, akkor elobb ezt old meg, utana kosd ossze a kettot.

Erted?

2013. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A paypal-t megoldottam de az eBay-el nem tudom hogyan kell összekötni...
2013. ápr. 3. 22:07
 3/3 anonim válasza:
Beginner probléma, ennél sokkal nagyobb problémák várnak rád...:) Amúgy a seller account alatt tudod hozzákapcsolni azt hiszem. Átirányít a paypal-ra azon keresztül, ott beloginolsz, elfogadod a feltételeket, aztán nagyjából ennyi.
2013. ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!