Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ti mit tennétek?

Szerintetek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Már egy igen hosszú ideje dolgozom egy gyárban és még mindig nem dolgozom olyan jól. És ezt ki is jelentették-nyilván nem alaptalanul. De olyan lekezelően viselkedett velem utána egy nő, hogy én nem érzem, hogy ezt okkal kéne kapnom. Pl. a hátam mögött másnak azt mondta olyan lassú vagyok, hogy két ember helyett is dolgoznia kellett. (Én helyettem is) Mondjuk más is mondta, hogy lassú vagyok, meg, hogy két ember dolgozott helyettem, de ő a szemembe mondta. Csődtömegnek érzem magam. El vagyok kenődve. Nem tudom mi legyen tovább, vagy mit tegyek. És miért megy még most is rosszul a munka, holott már ott vagyok egy jó ideje? Bár kissé paranoiás vagyok. Utálom, ha néznek , ha rám szegeződő pillantásokat érzek magamon. Egyszerűen ideges leszek tőle, és attól rettegek, hogy bármelyik percben elszúrhatok valamit, és akkor kinevetnek vagy valami. De mégis volt már olyan, hogy én chaten beszóltam valakinek a külseje miatt, amit már nagyon bánok utólag!!!

2013. ápr. 3. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanuld meg lesz@rni a másikat. Nézzen meg sugdolózzon a hátad mögött, tőle csak ennyi telik ki. Te meg csináld úgy a munkádat ahogy tudod.
2013. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!