Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a hídról beleugrik...

Ha valaki a hídról beleugrik a Dunába miért hal meg?

Figyelt kérdés
Ma megyek suliba és kicsit korábban felkeltem ezért gondoltam gyalog megyek...és átmentem a Margit hídon és nemtom elgondolkoztatott h miért halnak meg az emberek ha beleugranak. Nem is olyan magas talán van kb 8 m na jó van az 10 is. De a Duna ott nagyon mély elsüllyednek azt fölmennek a víz tetelyére, nem?

2013. ápr. 3. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert nem tudnak úszni.
2013. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a víz alatt aránylag kevés a levegő
2013. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉS ah tud is úszni az ember, akkor is megfulladhat, mert a hideg vízben a termikus sokktól begörcsölnek az izmai, és nem tudja koordinálni a mozgását.
2013. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elég magasról esik vízre, vagy rossz szögben ér le, akkorát is csapódhat, mintha betonra esne. Törött csontokkal meg elég nehéz úszni...
2013. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég erősek az áramlatok szóval olyanban ember legyen a talpán ki tud úszni, 60-80kg-os embert simán le tud húzni egy örvény, ha meg nekicsapja a híd lábának akkor annyi.


Több mint való, áramlatok, úszáshiány, hideg közrejátszik.

2013. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha az ember magasról ugrik, megfelelő szögnél a víz akár olyan kemény is tud lenni, mint a beton.
2013. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!