Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el édesanyámat?

1lány.... kérdése:

Hogyan engedjem el édesanyámat?

Figyelt kérdés
Anyukám (55 éves) nagyon beteg, tüdőrákja van 2 éve, és pár hete kiderült, hogy a gyomorra is átterjedt ez a szemét betegség, és most anyum tüdőgyulladást kapot, tegnaptól a belgyógyászaton fekszik, nagyon fullad és magas láza van, az orvosok már akkor se adták neki a kemoterápiát amikor még gyomorrákról szó sem volt, szóval nem kap már kemot 3 hónapja és nem is fog... tehát haldoklik... pár nap múlva haza fogják engedni mert úgy döntöttem, hogy szeretném ha itthon lenne, hamár egyszer úgyse kezelik... én fogom őt segíteni amíg el nem megy :( rólunk tudni kell hogy olyan viszonyban vagyunk egymással mint az ikrek szóval ha már egy órára is elmegyek itthonról akkor is minimum 2x felhívom, imádom és nem hiszem hogy végig tudom nézni a végstádiumot, már készülök erre agyban hetek óta, de most hogy benne vagyunk úgy érzem nem megy... segítségem nincs, lelki támaszom sem, mit tegyek? kihez forduljak? miből gyűjtsek erős? segítsetek kérlek, mert én úgy érzem ehhez kevés vagyok...

2013. ápr. 3. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom, hogy ez a helyzet állt elő, talán a barátoktól vagy rokonoktól nem ártana segítséget kérni, azoktól, akik azért némileg közelebb állnak hozzád. Biztos van olyan ember a közeledben, aki megértené, hogy ebben a helyzetben szükséged van egy emberre, aki támaszt tud nyújtani.
2013. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen az jó lenne, de az a helyzet, hogy körülöttem mindenki idős már a családban és még nehezebben kezelik mint én, sajnos nincs testvérem és sose voltam egy rokonszerető ember, sajnos nem tartom a kapcsolatatot velük, szóval marad a pszihológus...
2013. ápr. 3. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
erősnek kell lenne másképp nem megy,és te mindenbizonnyal erős is vagy,de mindenkinek szüksége van egy támaszra.aki téged támogat lelkileg, mikor már önerőből nem megy.
2013. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!