Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehéz a mostani...

Mennyire lesz nehéz a mostani érettségi?

Figyelt kérdés
Eléggé félek, mert olyan tanáraim vannak, akikkel nem haladunk előre, kb az egész osztály semmit se tud, viszont nem olyanok a tanárok, hogy segítsenek, félek, hogy megbukok. Szerintetek nehéz lesz? :/

2013. ápr. 3. 21:41
 1/2 anonim válasza:

Ne izgulj előre, hidd el annál rosszabb lesz.

Nézd át visszamenőleg az érettségiket, és hidd el menni fog. Én is átnéztem és nagyon sokat segített, meg bementem a sulikönyvtárba és vettem ki érettségire felkészítő könyvet, amiben érettségi feladatok voltak. Érdemes lenne neked is szétnézni a könyvtáratokban, hátha ott is van olyan...

A tanárokra kb. mi sem sokat számíthattunk, de bezzeg, amikor mindenki jól leérettségizett büszkék voltak magukra, hogy az ő érdemük...:S Röhej. Na mindegy.

Amúgy ha eddig tanultál valami kis keveset, mennie kell, attól meg ne félj, hogy megbuksz.

Ügyesen!!!

2013. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem sikerülni fog :)
2013. ápr. 6. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!