Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok bankkártyát...

Hogyan tudok bankkártyát elpostázni?

Figyelt kérdés
A párom itthon felejtette a bankkártyáját, de elutazott az ország másik végére. Gondoltam utánaküldöm mivel bankból nem tud felvenni, mert sokáig dolgozik. Hogyan küldjem el hogy biztosan megkapja? (úgy értem , h ajánlottan, tértivevénnyel vagy hogyan)Köszönöm a segítséget.
2009. szept. 21. 08:30
 1/2 anonim válasza:
100%

A bankkártyát és a hozzá tartozó PIN kódot mindenképpen külön küldd el. Érdemes a PIN-t csak az után küldeni, hogy már megkapta a bankkártyát. Esetleg azt már telefonon is elmondhatod neki.

A bankkártya küldéséhez azt tudom javasolni, hogy lehetőleg "pufival" töltött borítékba tedd (hogy ne lehessen könnyen kitapintani, mi van benne).

Mindenképpen legalább ajánlottan és SK (saját kézbe) megjelöléssel add fel.

Ha tutira akarsz menni, akár értékbiztosítást is köthetsz a borítékra, de az nem lesz egy olcsó mulatság...

2009. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A pin kódot azt tudja csak a kártyát felejtette itthon:( Tehát arra nem lesz szüksége. :)
2009. szept. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!