Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ! SPOILER! A Call of Duty...

! SPOILER! A Call of Duty Modern Warfare 3-ban van rá esély, hogy Sandman, Grinch és Truck túléli a bánya beomlását? És arra, hogy Ghost és Roach túlélték a lövéseket és a tüzet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A Három delta alakulatos katonára ráomlik a bánya nem hiszem hogy túlélik.Ghost ot és Gary Roach Sanderson t pedig Sepherd tábornok lövi le és égeti el a testüket. Határozottan nem élik túl. De csak az a kérdés maradt hogy mivan Ramirez közlegényel és Foley örmesterrel meg Derek Frost Westbrooka al.
2013. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a választ, csak azért kérdeztem , mert elég furcsa a játék realizmusa pl. Yuri és Soap kapnak egy elég erős robbanást és egy elég nagy esést, de Yuri túlélte, amit szerintem túl is lehetne élni, de egy kicsit később már újra lövöldözik Yuri, ami szerintem olyan robbanás után lehetetlen. Aztán később vas fúródik a hasába, de utána is nagyából tud lőni (az igaz hogy lelövik) és ez szintén furcsa (meg Price helikopter baleset is, amikor az felrobban). Ami meg Ramirezt, Foleyt és Frostot illeti, arról lövésem sincs, hogy mi történhetett velük, de engem is nagyon érdekel. Meg az is, hogy Soapot visszahozzák-e az életbe, mert hallottam ilyen pletykákat.
2013. ápr. 6. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd COD ghost's ból kiderül mi lesz. Játsottál mind a három mw résszel? Látom téged is nagyon megfogott a játék szerintem zseniális.
2013. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LEON S KENNEDY válasza:

mw3 az elso cod-om,, sandman volt a kedvencem. csak az a baj hogy mw-kel kapcsolatban SZINTE minden szalat elvartak . ja csak kozlom NIKOLAI meg tul elte de ha szamit meg sgt burns is

.

2013. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!