Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon meddig kell még nézni...

Vajon meddig kell még nézni az Éjjel-nappal budapestet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell nézni
2013. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak az előzetesekből tudom, hogy van ilyen, de ki kötelezett rá, hogy nézned kell?
2013. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem "kell", csak hétközben főműsor-időben megy, és ehhez még egész hétvégén ismétlik! Mit? A baromságot még meg is ismétlik!!!!
2013. ápr. 5. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon ritkám nézem azt a két szart(rtl-tv2) sokkal jobb műsorok vannak az axn-en, a comedy centralon, és kb az összes ismeretterjesztőn, még a film+ is jobb
2013. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Való igaz, bármelyik csatorna külömb műsort sugároz főműsor-időben!!
2013. ápr. 5. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elég sokan nézik. Nálunk az osztályból csak én tartom baromságnak... a többiek minden részét látták és egész nap arról beszélnek...


Azért remélem, hogy nem Barátok-közt hosszúságúra csinálják!

2013. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem rossz, munka után, egy sörrel, illetve egy laza spanglival a kézben elég nézhető egyébiránt.
2013. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz hosszú életű a műsor. Elég kevesen nézik szerintem. Legalább is az én baráti köröm csak szidja ezt a műsort. Igazuk van! :)
2013. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nézik kevesen, megnyugtatlak! Rengetegen nézik!
2013. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!