Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni! Szerintetek?

Nem tudok dönteni! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most egy 13 éves lány vagyok és már gondolkodtam azon, hogy milyen szakmát végezzek majd később..Már vagy 4 éve fotós akarok lenni (ez biztos) de én két szakmát szeretnék választani csak nem tudom, hogy mi legyen az.Gondolkodtam a modellkedésen..de nekem az a célom, hogy Olaszországba költözök suli után ráadásul "jó az alakom is"(vékony vagyok) de emellett nagyon jól tudok rajzolni..nem tudok dönteni..Szerintetek??
2013. ápr. 5. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a modellkedést. Lehet itt nem vagy veszélyben de egy komoly cégnél igen. [link]

Az infó pedig kevés. Mi érdekel? Szerintem egy pszichológus elég sokat keres. De elég sokat kell is tanulni. Rajz megint nem jó. Ismerek egy eszméletlenül tehetséges lányt aki grafikusnak tanult, de most csak pakolja az árut a tescoban...

2013. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!