Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudatos álmodozók! Haladok?

Tudatos álmodozók! Haladok?

Figyelt kérdés

Eddig ritkán, manapság már mindig emlékszem több álmomra is. Ez betudható haladásnak? Őszintén szólva nem sokat gyakorlat.


Valamint szerintetek mik a legfontosabb technikák/trükkök? Nektek mi segített a legjobban, mi a legfontosabb főleg elalvás előtt?


2013. ápr. 5. 23:01
 1/2 anonim válasza:
én mindig emlékszem az álmaimra, akkor én is tudatos álmodozó vagyok? :D sőt, most valamelyik nap, épp ecseteltem a nagymamámnak h soha nem tudok álmomban telefonálni mert mindig történik valami, elfelejtem a számot, elmerül a telefon, félrenyomom, stb. mondta, hogy ezek ilyen típusos álmok, mint a futás, kiabálás stb... tegnap azt álmodtam h hívnom kellett vna a mentőket, természetesen nem tudtam beütni 3 számot a telefonba, mikor sikerült, foglalt volt, vagy téves... aztán eszembe jutott amit a mamám mondott és onnantól tudtam h csak álmodom :D de volt olyan is már h teljes mértékben irányítani tudtam az álmom.. a környezetet nem, de hogy kik jelenjenek még és velem mi történjen, azt igen
2013. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értelmezd a szöveget, mielőtt hülyeséget kérdezel.
2013. ápr. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!