Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13-14 évesen hol és milyen...

13-14 évesen hol és milyen nyári munkákat találatok amiket én is csinálhatok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok hamarosan 14 leszek, egyedül élek anyukámmal. Apukám nem fizeti a gyerektartást, anyukámnak pedig elég kevés a fizetése, de elvagyunk belőle.. csak nem épp úgy, hogy maradna is valami, miután mindent befizet. Éppen ezért gondolkodtam azon, hogy tényleg szinte bármit szívesen csinálnék nyáron, akár szórólap osztás.. vagy bármi csak tudjak neki kicsit segíteni.

Tudom, nem legális 15-16 év alatt dolgozni.. de hátha mégis van valami, amit azért csinálhatok.

Érettebbnek tartom magam a koromnál - külsőre is lazán kinézek 15-nek, már csak a magasságom miatt is.

Ha valakinek van valami jó ötlete, írja le, mert tényleg nagyon érdekelne. :) Köszönöm.



2013. ápr. 6. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szomszédok kocsiját lemosni, füvüket vágni, takarítani
2013. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kutyasétáltatás
2013. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerekvigyázással

Nem kell magas óradíj. 500-1000.-/óra, mondjuk este elmész, vigyázol a gyerkőcökre pl. 4 órát és ha ezt rendszeresen csinálod azért az elég jó kereset:)))

2013. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!