Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítenének itt Pesten állást...

Segítenének itt Pesten állást találni?

Figyelt kérdés
Sajnos állást keresek,most költöztem Februárba Pestre. De hatvanba vagyok regisztrálva a munkaügyi központba. ha itt bemennék egy Munkaügyi központba,foglalkoznának velem,olyan téren,hogy segítenek itt Budapesten munkát találnom? Nincs ideiglenes lakcímem sem itt. Albérletben lakom barátnőmmel.

#állás #segítenének?
2013. ápr. 6. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központ nem fog tudni segíteni állást találni, de ha bemész egy pesti m.ügyibe, a falra vannak kiragasztva aktuális álláshirdetések egy pár... érdemes megnézni. Mi a szakmád, mit szeretnél?
2013. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát informatikán végeztem középsuliba,de bármi jó amivel pénzt lehetne keresni,mert albérletben vagyunk...
2013. ápr. 6. 13:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó de mi a szakmád, vagy mit tudsz csinálni? Nálunk pld. most villanyszerelőt és építésvezetőt keresnek.
2013. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát villanyszerelő nem vagyok:) Informatikai érettségim van,szoftver,hardver ismeret,adminos munkák. Csoportvezető voltam 3 évig
2013. ápr. 6. 13:57
 5/15 anonim ***** válasza:
És milyen csoportot vezettél, mit csináltál konkrétan?
2013. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a 3 év gyakorlat már tök jól hangzik! :)
2013. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kiadtam a munkát,anyagot vettem át,adtam ki
2013. ápr. 6. 14:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem könnyíted meg az ember dolgát. :)


Önéletrajzba ezt nem írhatod bele.. kiadtam a munkát, anyagot adtam ki, vettem át.. (ezt a titkárnő is tudja).


Mi fog szerepelni az önéletrajzodban? Hidd el nagyban függ attól, behívnak-e állásinterjúra, mert ha ilyeneket fogsz írni, biztos egy munkáltató sem hív majd be. Segíteni szeretnék, nem bántani... :)

2013. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tv gyártással foglalkozó cég volt,ott rendeltem alapanyagot,és adtam el a kifutott anyagokat. És lent a termelésen voltam csoportvezető. De lentről kezdtem gépről,fizikai munkával:)
2013. ápr. 6. 14:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, ez már mindjárt más :)


Szóval termelő cégnél (egységnél) voltál adminisztratív munkaerő, és van gyakorlatod anyagok kiadásában, bevételezésében. Szerintem ez már bármelyik kisebb-nagyobb bevásárlóközpont, vagy barkácsáruháznál jól jöhet, én első körben ezekre küldenék önéletrajot a helyedben.

2013. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!