Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak olyan idősebb, (30-50)...

Vannak olyan idősebb, (30-50) nők, akik szívesen segítenének egy huszonéves szűz fiún, akár kíváncsiságból? Van esély találni ilyen nőt vagy nem igazán? (nem hivatásosokra gondolok persze). Hol lehetne ilyen nőkkel ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 16:05
 1/10 anonim válasza:

www.google.hu

--->

napiszar

és oda tedd ki magad imádni fognakxDD

2011. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Jaj jaj huszonéves balf*asz vagyok...segítség! Valaki másszon már rám. Nincs pénzem k*rvára, csajozni meg nem tanított meg senki brühühüüüü.


Ez nem szexpartner kereső oldal! És nem hiszem, hogy a 30-50 éves érett nők a te szerencsétlenkedésedre kiváncsiak.

2011. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Menj el a Gerbeaud cukrászdába, ott még fizetnek is érte a hölgyek, ha lefekszel velük! :)
2011. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a cukrászda elég csilivili helynek tűnik. Tán vannak tapasztalataid a témában?
2011. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha neked egy harmincas nő "idősebb", akkor neked bizony a... tudod mit.
2011. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is csak hallottam, de már nem egy forrásból. Állítólag a gazdag idős hölgyek járnak oda keresni a fiatalokban a boldogságukat. :) A pincéreken keresztül megy az üzengetés, meg vannak titkos jelek is, hogy ki az, aki nyitott erre. (asszem meg van adva ilyenkor mit kell rendelni, vagy megadott pozícióba kell lerakni a kanalat, csészét, hogy a "megrendelők" és a pincérek egyértelműen láthassák a felhozatalt) :)
2011. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de az 50 szerinted is már idős, nem? Amúgy én még egyetemista vagyok, nekem még a 30 is idős... :P (egy 40 éves nő már az anyám lehetne)
2011. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés volt, csak érdekelt van-e ilyen.Tudom, hogy nem társkereső, ezért volt az utolsó kérdés a hol, krvzni meg nem anyagiak miatt nem akarok. Idősebbnek meg a nálam, 21-nél valamivel idősebbeket értettem.
2011. márc. 30. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a cukrászdás dolog csupán egy urban legend srácok! :)
2011. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30as nő az nem idős,hanem egy igazi érett nő,aki tudja mitől döglik a légy,na olyan nekem is kellene.
2011. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!