Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kikészülök a munkátol?

Kikészülök a munkátol?

Figyelt kérdés
munkanélküli voltam, de volt pénzem, beiratkoztam egy hétvégi tanfolyamra, nagyon érdekel, szeretném jól megtanulni. Sajnos később csatlakoztam a csoporthoz, így 6 helyett 3 honap alatt kell elsajátitanom az anyagot. május közepén lesz a vizsga, de sajnos márc 1 től dolgozom, így nincs időm a tanulásra, amikor lenne és nincs oktatás akk minden egyéb tényező bezavar, szóval a nagy probléma az h nem tom mi tévő legyek, jo lenne felmondani, mert 1.5 honap alatt fel tudnék rá készülni, akk lenne napi 8 órám tanulni... így haragszom magamra, a munkára és mindenre, nincs is kedvem a munkához, idegbeteg vagyok ha be kell mennem, fáj a gondolat h tanulhatnék de elvesz a munka minden nap 8 órát tőlem és a tanulástől :( egy munkaügyis tanfolyam indul másjuban ami nagyon tetszett volna, jelentkeztem is rá, de én hülye a munkát válaszottam, és ez a másik ok ami miatt minden nap sírni tudnék és stresszes vagyok, mert azt szerettem vna, érdekelt vna, és akartam vna csinálni, de már nincs semmi esély h bejussak akk sem ha felmondok viszont akk totál pénz nélkül maradok :( nem tudom mit tegyek :( nagyon el vagyok keseredve, mert nem tudom feldolgozni és megbocsátani magamnak h a munkát válaszottam a tanfolyam helyett és hogy most a munka miatt nincs idöm a jelenlegi tanfolyamra és a vizsgára készülni. Azért a munkát válaszottam mert a családom kinyírt volna ha nincs pénz. Nem is lett vna 100% hogy a tanf-ra bejutok, és ott 15 e ft tal kevesebbet kaptam vna havi szintem, ami nekem sok pénz... nem tudom mit tegyek, gondolkoztam már h pszichologushoz elmegyek, mert belebetegedtem a döntésembe, de most az elmult 2 hét jo volt, azt hittem már csak jobb lesz de ma kibuktam és sztem csak elnyomtam magamban az érzést, a gondolatot....

2013. ápr. 6. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy egy tanfolyamon ugyan mi olyat tudnak tanítani, amit én az internetről ne lehetne beszerezni?


...1988 ban volt egy 30000Ft os tanfolyam, ahol a PC-k használatát tanították. És sokakat beugrattak.

2013. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
attol h itthon megtanulom még nem lesz szakma/bizonyítvány a kezembe!
2013. ápr. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!