Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik de már nagyon régóta, sok közös dolog van bennünk. Egyszer beszéltem vele és azóta semmi Elmondjam neki hogy mit érzek? de ha igen akkor hogy? mit mondjak neki? és lehet hülyén nézne ki ha a lány tenné meg az első lépést..
2013. ápr. 6. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nos igen eléggé fura lenne ha te kezdeményeznél ha a fiú nem hajladó veled beszélgetést kezdeményezni akkor szerintem ne foglalkozz vele mert lehet h úgy sem lesz ebből a dologból semmi ez persze csak az én véleményem :) lány voltam
2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is ezen vagyok.. de manapság a fiúk 80%-a azt várja hogy a lány kezdeményezzen, csak én érezném magam fura helyzetben .Meg szerintem ő is csak nevetne rajtam
2013. ápr. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!