Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Szerintet...

13 éves lány vagyok. Szerintetek valóra válhat az álmom?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan álmom hogy énekes szeretnék lenni aki a világ minden helyén mosolyt tud csalni az emberek arcára, és ez az álmom 4 éves korom ota. És amikor mosolygok akkor valahogy több ember viszonoza.Lehet hogy ez kicsit bizaran hangzik de megfogadtam bármi is történik az életemben sosem mondok le a mosolygásról Szerintetek valóra válhat az álmom? (normális válaszokat)
2013. ápr. 6. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha van zenei érzéked, hangod és tehetséges akkor igen
2013. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Bántó lesz amit írok de valószínűleg nem. Még kicsi vagy azért vannak ilyen álmaid. Minden kisgyerek énekes vagy egyéb hasonló szeretne lenni. Majd ha nagyobb és érettebb leszel akkor te is rá jössz, hogy nagyon NEM! Meg Magyarországon fölösleges az ilyen álom... :/
2013. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 schocko ***** válasza:
35%
Esetleg bohóc is lehetnél...
2013. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Lucky köszönöm :)

2.válaszoló: nem bánt amit mondasz mert én kérdeztem és te öszinte választ adtál köszönöm :)De én komolyan veszem eszt :)

3.válaszoló:lehet hogy neked az elmédhez túl magas az hogy "(normális válaszokat)" benne van az hogy "normális" amelyik kategoriába te nem tartozol bele,és gondolom milyen életed lehet ezel az extra bunkósságodal, elégg pocsék.

2013. ápr. 6. 19:24
 5/12 mocskos( ¯(∞)¯ válasza:
Álmodj királylány. ♩
2013. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mocskos illik rád a neved -.-
2013. ápr. 6. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem léteznek lehetetlennek miért is ne lehetne ? Ha mindenki feladta volna nem lenne Samsung se ..nagyjából semmi mert mindenki:jaaaaj úúúgy se foog mennii meg majd mááás megcsináljaa bizonyítsd be hogy menni fog és legyél te az MÁS sok szerencsét :)
2013. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4.válaszoló köszönöm és majd bebizonyitom :)
2013. ápr. 6. 20:02
 9/12 A kérdező kommentje:
nem 4., 5.
2013. ápr. 6. 20:03
 10/12 anonim válasza:
Ha tudsz énekelni, jó a hangod és simán megjegyzed a dallamokat akkor minden oké és menni fog,sok sikert az álmod valóra váltásához.
2013. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!