Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válhat ez az álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válhat ez az álom valóra? Miért nem képes egy lány sem szeretni egy csúnya, de kedves fiút?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy lánnyal együtt voltunk, csókolóztunk, kézenfogva sétáltunk, olyan valósnak tűnt, amikor felkeltem tudatosult, hogy sajnos csak egy álom volt. Elég gyakran álmodok hasonlót, ami nem is csoda, hiszen inkább érzelmes, folyton szerelemre, barátnőre vágyó srác vagyok. Sajnos a külsőm miatt egy lány sem tud megszeretni, hiába vagyok kedves velük.
2013. ápr. 6. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mert ahelyett hogy elmennél csajozni, inkább lefekszel aludni
2013. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
A csúnya de kedves lányok képesek. Te nem vagy képes szeretni egy csúnya de kedves lányt.
2013. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha teszel érte akkor valóravál !! :))
2013. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad! Hidd el, rengeteget számít. Olyannak látnak, amilyen a fellépésed. Láttam én már sok "előnytelen" külsejű srácot, de mégis olyan volt a viselkedésük, hogy minden lány odáig volt értük.
2013. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki?Kuldj kepet. Priviben is jo. Ha gondolod adok tanacsot hogyan tudnal javitani a kulsodon.
2013. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Képet nekem is küldj.Találkoztam már olyan nyafogókkal akik nem is voltak csúnyák.Csak hülyén öltözködtek,meg sz@r volt a hajuk.Ember ébresztő most is alszol :D Nyomás csajozni!
2013. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk ez a sorsunk. De ne szomorkodj, mert ha lenne is barátnőd, az sem lenne jobb. Csak kihasználna, meg a jópasikkal törödne, veled nem. Elvárná, hogy szeresd tiszta szívedből, de ezt nem viszonozná.
2013. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki ronda annak ez a sors jut ebbe bele kell törődni. Mondjuk én amellett, hogy rettenetesen ocsmány, undorító és ronda vagyok, még gusztustalanul hájas dagadt alacsony srác vagyok. Tudom, hogy nem tudok egy lányból sem vonzalmat kiváltani, szóval kezdek beletörődni a magányba.
2013. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: ez hülyeség. Kövér ember nincs, csak lusta. Ha most úgysincs barátnőd, járj edzeni minden nap fél órát. Az alacsonyság meg nem mérvadó, 160 centis haverom is talált magának még alacsonyabb lányt. Az ocsmányság pedig relatív. Szerintem George Clooney ronda, mégis nők milliói vannak oda érte.
2013. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én így vagyok vele. A lányok 100-tól 100-ig mindegyik a külsőt nézik. Magasról nem is érdeklik, hogy milyen a belső számukra. Ha nincs fenn fotód, az egyik társ kereső oldalon nem is érdeklik.

Csak a külső számít.

2013. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!