Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tud esetleg valaki külföld...

Nem tud esetleg valaki külföldön olyan munkahelyet pl. magyaroknál vagy ahol magyarok dolgoznak többségben vagy ahol nem kérnek nyelvtudást? Elsősorban gyárra gondolok mivel gépi forgácsoló, cnc forgácsoló szakmám van, de minden munka érdekel!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Cnc-nél elengedhetetlen némi nyelvtudás, mivel a gépek is általában az adott ország nyelvén vannak beállítva.Ja és a rajzokrol nem is beszélve.
2013. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

simens német programú esztergán volt a vizsga azt tudom kezelni, maró az magyar volt nct-k is magyar volt. Rajz olvasással nincs gond az mindenhol egyforma, ezért lehet esély külföldön dolgozni a szakmáimba... Persze tanulnám mellette az adott nyelvet...

de nem feltétlenül cnc-s ként akarok elhelyezkedni,hanem akár hagyományos forgácsolóként vagy igazából bármi munka jöhet, mert itthon igen keveset fizetnek nem éri meg a három műszak...

2013. ápr. 7. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
nyelvtudás nélkül ne akarj sehova se külföldre menni. pont.
2013. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért? Sokan vannak kinn így, több gyár is van ahol szinte csak magyarok vannak egyet tudok is, csak oda sajnos nincs felvétel és ahogy mondták nyelvtudás nélkül mentek ki és azért már 1 év alatt már tudnak valamennyit... És ahol vannak magyarok segítenének az elindulásba, munkába nem kell mert rajzról megy semmi külömbség nincs...

amúgy meg nem véleményt kértem. Nálunk is van külföldi a mostani munkahelyemen egy mukkot nem beszél magyarul...

2013. ápr. 11. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
mert mindenhol kevés a munka, az anyanyelvieknek is. álomvilágban élsz.
2013. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem álom világ az, hogy dolgozni akarok szerintem. Sokkal több munkalehetőség van külföldön mint itthon..

Attól.hogy reagálsz olyat aminek köze sincs a kérdésemhez attól nem nem vagy abszolút jártas a dologba. Tegnap pl. kaptam ajánlatot ,hogy menjek spanyol országba, de oda biztos nem megyek.. az álomvilágról meg ennyit;) Ha nem tudsz olyan helyet amit kérdeztem pl. olaszba,németbe,ausztriába,ausztráliába akkor inkább ne reagálj rá mert abszolút nem hasznos...

2013. ápr. 12. 15:35
 7/9 anonim válasza:
Az 5/6-os valasz teljesen realis. Nyelvtudas nelkul ne indulj sehova! Es ne masoktol varj segitseget! Magadra leszel utalva.
2014. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szoval az otodik valasz.

Amugy nyelvtudast mindenhol kernek, az mas kerdes, hogy hagynak egy ideig szenvedni a sajat neped kozott, de semmire nem mesz a magyar nyelvvel a vilagban...

2014. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de igen, külföldön élek, úgyhogy tudom, hogy nyelvtudás nélkül ne gyere. egyébként is tök egyértelmű...de mennyire örülnél, ha mondjuk a pincér nem értené meg, hogy mit szeretnél? vagy buszsofőr? akármi.
2014. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!