Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet érdeklődni munka...

Hol lehet érdeklődni munka után, illetve hol lehet állást találni Egerben?

Figyelt kérdés

Most költöztem ide és nagyon sok helyet végignéztem, az internetet már-már kimerítettem, elküldtem 20-30 önéletrajzot, semmi válasz. Mit tehetek? CNC forgácsolóim, érettségim és PSZÁF hatósági vizsgám van. 20 éves vagyok, így sok tapasztalatom nincs. Jó fizikum, kitartás, mindenem megvan ami kell, mégsem jön a várt eredmény. Akár segédmunka, irodai adminisztráció, de cnc szakmunka is érdekel, hol érdeklődhetek?

ff, 20



2012. dec. 19. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
CNC-vel a ZF-hez próbáltad már? Oda géphez szokott lenni felvétel. Adminisztrációra kb. lehetetlen Egerben bejutni.
2012. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen Köszönöm a gyors választ!

Még nem próbáltam ZF-be, úgyhogy küldök is nekik egy szép levelet.

Szívesen dolgoznék gép mellett, és meghálálnám annak aki felvenne azzal, hogy rendesen dolgoznék.

Azon gondolkodtam, hátha valamit nem jól írok az önéletrajzomban, úgyhogy szereztem egy könyvet, amiben profi tanácsok vannak, ma egész nap ezt bújom, jegyzetelek és holnapra alkotok valami egészen jót, ezen a héten megkapják a jelentkezésem.

De sajnos úgy érzem, újév előtt már nem igazán fogok kezdeni...

A ZF milyen gép mellé keres munkatársat? Forgácsoló gép, vagy betanított munkáról lenne szó, azt lehet tudni?

2012. dec. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!