Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudnátok mondani, hogy...

Meg tudnátok mondani, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és kb 11-12 éve rágom a körmöm. Anyuék mindent megvettek,mindenben segítettek hogy le tudjak szokni,de sehogy sem ment. Még mindig rágom brutálisan,de egyszerűen nem tudok leszokni,nem megy. Mit csináljak? Le tudok szokni valaha? Nagyon kéne mert ballagásom lesz és nem tudom mit csináljak :/

2013. ápr. 7. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
lakkozd be
2013. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,de ugye suliidőbe le kell szedni,és akkor visszaszokok. Nyáron be szokott válni
2013. ápr. 7. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egész nap rágtam rágtam a körmöm egészen addog amíg a metszőfogaimon anyirra elkopott a zománc, hogy lepattogzott. Olyan éles fájdalommal járt utána a körömrágás, hogy egy hét alatt leszoktam.


Lehet, hogy neked nem fog elkopni emiatt lehet, hogy igen, de nekem elkopott. Próbálj erre gondolni, a zománc nem nő vissza soha. Egy életre úgy marad és nagyon fáj.

2013. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!