Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor megutált a padtársam?

Most akkor megutált a padtársam?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú a suliba akivel haverok vagyunk, meg szoktunk hülyülni, de az történt hogy mellém ültették. Ezzel nekem semmi bajom nincs, de szerintem neki nagyon is van. Rendszerint kihúzódik a pad szélére, de olyan szinten hogy a másik padban lévő gyerekhez közelebb van mint hozzám, és ez engem nagyon zavar. Órán egy szót sem szól hozzám, pedig az egész osztály dumál. Levegőnek néz, mintha ott sem lennék. Az előző padtársával nem volt ilyen... mi baja van velem???:(
2013. ápr. 7. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
büdös vagy?
2013. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normálisan tisztálkodom minden nap , szóval nemtom mi baja van?
2013. ápr. 7. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
idegesítő szokás? pl körömrágás, szipogás, fura hangok, toll kattintgatás
2013. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy csinálom ezeket, de érdekes hogy amikor a büdös cigánygyereket mellé ültették azzal semmi baja nem volt.
2013. ápr. 7. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szégyelli a haverjai előtt, hogy egy lány mellé ültették, így hogy cikizik őt ez miatt, ezért csinál úgy, mintha nem is szeretne egy lány mellet ülni...szerintem...
2013. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!