Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyre magasabbak a nők?

Egyre magasabbak a nők?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyre gyakrabban látok magas nőket. Én 185 cm vagyok (f) de nem ritka, hogy velem egymagas lányokat látok, lapos talpú cipőben.

2013. ápr. 7. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
156cm vagyok,unokahúgom(17 éves)150cm,nagynéném kb 158 ahogy anyum is,szóval nem biztos hogy vannak még alacsony nők bőven:D
2013. ápr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a férfiak is egyre magasabbak

mert a nagyáruházakban, amilyen húst árulnak, olyan állatokból van, akiket minél gyorsabban, minél nagyobbra próbáltak hízlalni

ezek mindenféle hormont kapnak, ami hat a növekedésükre, sokszor illegálisan is

az a kisgyerek, aki ezeken nő fel (márpedig ki az, aki megteheti hogy mindent otthon maga állít elő) kapja magába azt a sok húst a sok hormonnal együtt, amiknek nem volt idejük lebomlani

így az ő szervezetében is kifejtik a hatásukat, nem csoda hogy sokan magasabbak a szüleiknél.

én kb. egymagas vagyok apámmal (170 centi)

de a tesóm, fiú, már sokkal magasabb (185)

és míg én nem voltam oda a húsért, ő kiskorától fogva tömte magába

2013. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!