Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kaptál régen osztályfőnö...

Miért kaptál régen osztályfőnökit, szaktanárit, esetleg igazgatóit? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 15:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
47%
Versenyeredményekért, és dicséretet.
2010. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Az óra zavarásáért és igazolatlan hiányzásokért.
2010. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Kiszöktem a suliból párszor,Verekedés,Petárdázó Hülyék Nézése 30 cm-ről,Kiloptam a konyhától fél kiló kenyeret(3 napos volt :/),Káromkodás.
2010. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
94%
szaktanárit,mert tesi órán engedély nélkül bementem az öltözőbe(hozzáteszem egy db papírzsebkendőért):D:D:D
2010. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Lány létemre sajnos volt egy-két szaktanári figyelmeztetésem. Rúgdostam a rajtam gúnyolódó fiúkat (kövér kislány voltam), meg egyszer nem engedett be az osztályba egy srác és kétoldalról nyomtuk az ajtót, ő kifelé, én befelé, és leemeltük véletlenül :D

Volt, hogy kiszöktem gólyatáborban a lányokkal, de akkor csak ők kaptak, én nem, biztos, mert rólam nem hitték el, hogy kimentem... :P 22L

2010. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

osztályfőnökit: egyik tanár rajta kapott cigizésen.

szaktanárit: általánosban utoljára, már nem tudom miért.

igazgatóit: Verekedés miatt. Fegyelmit a túl sok igazolatlan óra miatt.

És rohadtul nem vagyok büszke rá.

2010. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 Funktasztikus ***** válasza:
100%
magatartás:D deh egy volt amin jót röhögtünk: osztálytársam ordibált mert rajzórán vizes egyettel elkezdtem baclatni elkezdett ordibálni oda jött a rajztaárom az is elkezdett ordibálni pont amikor mondtam oszimnak hogy ne ordiccsá már erre meg azt hitte a rajztanárom rádásul az ig hellyetes hogy neki szoltam:Dmég mondjuk olcson megusztam megkaptam most évvégén intőt de az nem került be a tájékoztatómba:D azért mert 15 nél több beirásom volt a magatartás füzetbe vagy 26XDD de azt szerencsére nem irták be:P
2010. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 Funktasztikus ***** válasza:
100%
szaktanárirol ne is beszéljünk annyi van mint a szemétXD
2010. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Én lány létemre nagyon rossz voltam. A sok apróság mellett ellenörzőben átjavítottam a félévi egyest négyesre, aztán vissza, hogy megmutassam oszifőnek, hogy alá van írva, de lebuktam (sas szeme volt az osztályfőnökömnek).

Orvosi igazolást gyártottam, én rajzoltam meg a pecsétet színesceruzával (nagyon ráértem) :-))) De lebuktam vele, igaz más miatt, a pecsét tökéletes volt!

Naplóba beírtam magamnak ötösöket, mert ott hagyta a tanár szünetben (nem tudom, hogy mertem, ma már olyan parás vagyok, mint az állat) xDDDDD

Cigiztem órán a hátsó padban, ittunk szünetben, de ezekkel nem én buktam le :-)

Ilyenek...Nem vagyok rá büszke egyáltalán!!!!

27/L

2010. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 Funktasztikus ***** válasza:
66%
havweromékkal is megtörtént az a leemelés amit az egyik kommentelö irtXD.....
2010. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!