Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szülők vagy nagyszülők szoktak...

Szülők vagy nagyszülők szoktak mondani/csinálni vicces dolgokat?

Figyelt kérdés

(amik egy idő után idegesitőek)

pl "mit szól majd a szomszéd", vagy ami velem megtörtént :megyek ki az ajtón, nagymamám beszól "ugye kikapcsoltad a masinát?! " (számitógép)

vagy pár hónapja utánamkiabált az ablakból a másik útig hogy miért nem a zebrán mentem át...


2009. szept. 22. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, szoktak. De nem idegesítőek, hanem inkább mókásak és aranyosak ezek a beszólások vagy cselekedetek. Volt már olyan, hogy a nagymamán leégett néhányszor a beszólásával, ez abban a pillanatban zavart, aztán jót nevettünk az egészen. De mondjuk az én nagymamám halad a korral, néha olyan szlengeket használ, hogy magam is meglepődöm:D

15/L

2009. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

példát tudnál mondnani ?:)

am nem az idegesit h mondja vagy csinálja , hanem inkább az a berögződött gyakori ismétlés :o)

2009. szept. 22. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 87 évem mamám, akinek nincs csak fél osztálya, azt mondta egyszer:" ezek a mai fiatalok olyan okosak...biztos már az anyjuk hasában is monitoron nézik a világot"..ezen kinyúltam. :) Ja és amit mindig szajkózik: " kurv* a világ, Zsófikám te ne legyél az", meg a mai nőknek "pompált mellyük" van,. :D Ja még az is,hogy maradjak szűz házasságig. :) Ez be is jött 19 éves koromig, de már nem nászéjszakán lesz az első. Ő ezt nem tudja, nem is fogja tudni. Hadd maradjak továbbra is, a kedvenc unoka szerepében. ;)

21/L

2009. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
öreganyám kiköpködi beszélgetés közben a protkóját, aztán gyorsan visszakapja és folytatja, mi meg röhögünk XD
2009. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár évvel ezelőtt mikor még moziban ment a Jurassic Park az öcsém elment megnézni. Közben egy haverja kereste, hogy menjenek csavarogni mire nagymamám közölte, hogy most nincs otthon, mert elment a Jurasics parkba, nem tudja onnan mikor jöhet haza.
2009. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon nagy :D nekem már rég nincsenek nagyszüleim,a szüleim pedig nem mindig mondanak jókat :(
2009. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jurassic parkos ez nagyon nagy:D

Sajnos nekem sincsenek már. Egy van, aki egy másik városban lakik, és próbálok vele sokat lenni, de nem nagyon megy:S

2009. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!